whatsapp

הסל שלך עדיין ריק!

לרכישה
< בחזרה לבלוג

יוגה לילדים

שיעור יוגה לילדים

יוגה היא כלי מדהים אשר משמש רבים בכל רחבי העולם כבר לא מעט שנים. שיעור יוגה לילדים הוא כמובן לא דומה לשיעור הניתן לקבוצה של מתרגלים מבוגרים.אבל בהחלט מדובר על חוויה מעצימה, מיוחדת ומלהיבה. לא רק שאנחנו נותנים לילדים הזדמנות להניע את הגוף, אחרי שאלו יושבים שעות וימים לפעמים, מול המסכים בחללים סגורים. אלא, אנחנו גם מעבירים להם ערכים המוכרים לנו מעולם היוגה. שיעור יוגה לילדים מועבר על ידי 'יוגיפלצת'- כל הילדים מתרגלים יוגה. באמצעות שירים, סיפורים ובדיחות, אנחנו מראים לילדים כמה קל זה לתרגל תרגילים פשוטים בניסיון להרגיש יותר טוב.

איך נראה שיעור יוגה לילדים

קודם כל חשוב לציין כבר בפתח הדברים כי השיעור מותאם לגיל הילדים באופן מלא. כלומר, שיעור יוגה לילדים יכול להגיע ברמות שונות ואנחנו עושים כל מאמץ כדי להתאים את אופי התרגול לגיל הילדים באופן מדויק. התרגול כמובן לא נראה כמו 'שיעור ספורט'. אלא, החוויה מתחילה תוך היכרות עם 'יוגיפלצת', דמות בדיונית המלווה את הפעילות ומלמדת את הילדים על עולם היוגה תוך כדי הפעילות. משום שמדובר על פעילות חווייתית ומיוחדת במינה הרי שהילדים משתתפים בשמחה ולומדים איך להשתמש בתרגול באופן אינטואיטיבי, תוך היכרות עם הגוף שלהם.

אילו מתנות מעניקה לנו היוגה

היוגה מלמדת אותנו ואת הילדים שיעור גדול ומעניקה לנו כלים המאפשרים לנו להתנהל בצורה טובה יותר בעולם. שיעור יוגה לילדים יכול לעזור להם לשפר את יכולות הקשב והריכוז שלהם. היוגה עצמה כמו כל פעילות ספורטיבית, תורמת לעליה במצב הרוח. היא מעניקה לנו הזדמנות להירגע ואפילו לפתח תחושה של ביטחון עצמי או תחושת שייכות לקבוצה. בעידן שלנו היום רבים מאיתנו, כמו גם הילדים שלנו, כל הזמן עסוקים במחשבות על מה היה בעבר ומה אולי עתיד להתרחש. היוגה עוזרת לנו להתמקד בכאן ועכשיו. היא מעניקה לנו כלים לנשום לתוך הרגע ולמעשה לנצל כל רגע בצורה הטובה ביותר.

עכשיו הזמן לקבוע שיעור לילד/ה

זה הזמן שלכם לתאם שיעור יוגה לילדים. מהר מאוד תגלו כי השיעור הופך חוויה לא רק לילדים, אלא גם עבור כל מבוגר העומד בסביבה.

שיעור יוגה לילדים

פעילות יוגה לילדים

מחפשים פעילות מיוחדת לילדים? פעילות יוגה לילדים היא התשובה למה שאתם מחפשים. פעילות יוגה לילדים היא פעילות פשוטה, מיוחדת, חוויתית, המשלבת תנועה, במסגרתה לא צריך יותר מדי. לאורך הפעילות הילדים לומדים להכיר את גופם, להכיר קצת את עולם היוגה ובעיקר, הם זוכים ליהנות מחוויה מהנה ומאתגרת, במסגרת משחק חוויתית ומיוחד בו משתתפים כולם. פעילות יוגה לילדים היא פעילות המתאימה לכל מצב, בין אם מדובר על יום הולדת או על פעילות של העירייה. כאן נסביר לכם בדיוק מה כוללת ההפעלה ומה אתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם משריינים תאריך ביומן.

מה היתרונות של פעילות יוגה לילדים

רגע לפני שנפרט על המישור הטכני, כדאי להבין ביחד למה יוגה היא כלי כל כך מוצלח עבור ילדים בגילאים שונים. ראשית, היוגה היא פעילות ספורטיבית. כלומר, עצם קיום פעילות ספורטיבית כלשהי, מעודדת את המוח להפריש אנדרופינים אשר ידועים בתור משפרים טבעיים של מצב הרוח. מעבר לכך, ישנן תנועות אשר ידועות בתור כאלו הפותחות רגשות סגורים. למה הכוונה? ישנן תנוחות אשר ידועות בתור משפרים טבעיים של ביטחון עצמי למשל. תנוחות אחרות עוזרות לישון טוב יותר בלילה ואחרות מוכרות בתור כאלו המשפרות את המוטוריקה הגופנית. פעילות יוגה לילדים בעצם מלמדת את הילדים לעשות יוגה דרך משחק, דרך פעילות חוויתית ומלמדת. כך שהילדים לא רואים בפעילות אימון גופני סיזיפי כמו שאולי אנחנו, המבוגרים רואים אותה. אלא, על משחק מהנה, המלווה על ידי מפעילה עם אוריינטציה לילדים והיכרות רחבה עם תחום ההפעלות לילדים.

ניתן להתאים את הפעילות לצרכים שלכם

בין אם אתם מחפשים הפעלה ליום הולדת, לאירוע מיוחדת וכן הלאה, יש לנו פתרונות לכל. את הפעילות אנחנו מעבירים דרך דמות מיוחדת, לה אנחנו קוראים 'יוגיפלצת'- כל הילדים עושים יוגה. דרך הדמות והשיחה איתה, הילדים לומדים על היתרונות של עולם היוגה ומתנסים בה בעצמם. לפעמים נדמה כאילו אנחנו צריכים לעשות מעשים יוצאי דופן כדי לעורר את תשומת ליבם של הילדים שלנו. אבל לפעמים, דווקא פעילויות פשוטות ומדויקות, יכולות לתת להם הרבה יותר ממה שהיינו יכולים לדמיין.

פעילות יוגה לילדים

אולי גם יעניין אותך
הפעלות לבתי ספר
הפעלות לבתי ספר
פעילויות לבתי ספר מי מבניכם אשר מחפש הפעלות לבתי ספר, הגיע למקום הנכון. הפעילות של 'יוגיפלצת'- כל הילדים מתרגלים יוגה, היא פעילות יחודית, אשר מעניקה לילדים שלנו פלטפורמה מדהימה לתרגול יוגה בכיף ובשמחה. הפעלות לבתי ספר יכולות לעשות את 'הבלתי אפשרי'. לשלב בין כיף וצחוק ובין ערכים משמעותיים אותם אנחנו רוצים להעביר לילדים שלנו. יוגה…
קרא עוד >
הפעלה לילדים בגן
הפעלה לילדים בגן
פעילות לילדים בגן אם אתם רוצים להזמין הפעלה לילדים בגן אשר משלבת פעילות ספורטיבית ביחד עם ערך מוסף, יש לנו רעיון עבורכם. 'יוגיפלצת'- כל הילדים מתרגלים יוגה, היא הפעלה ייחודית המיועדת לדרישה הזו בדיוק. הילדים שלנו, כבר בגילאים הצעירים, מבלים שעות רבות מול מסכים. אנחנו מבינים כי דרך תרגול של פעילות ספורטיבית, המותאמת לילדים, אנחנו…
קרא עוד >
הפעלות ספורט לילדים
פעילות ספורט לילדים
הפעלות ספורט לילדים רוצים להביא הפעלות ספורט לילדים לאירוע בעירייה? לכבוד יום הולדת? באירוע חברה בו משתתפים הילדים של עובדי המשרד? יש לנו רעיון מעולה עבורכם. 'יוגיפלצת'- כל הילדים מתרגלים יוגה, היא פעילות משגעת לילדים. פעילות המשלבת מצד אחד תנועה וספורט, מהצד השני, מלמדת את הילדים על עולם היוגה. יוגה היא כבר לא טרנד חולף.…
קרא עוד >